
Wholesale Women's Geometric Motherofpearl Stainless Steel Necklace With Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Motherofpearl Stainless Steel Necklace With Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images






Wholesale Women's Geometric Motherofpearl Stainless Steel Necklace With Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |





















