
Wholesale Women's Geometric Patterned Titanium Steel And String Of Pearls Necklace With Hammered And Polished Design
Wholesale Women's Geometric Patterned Titanium Steel And String Of Pearls Necklace With Hammered And Polished Design
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |
Original: $4.32
-65%$4.32
$1.51More Images







Wholesale Women's Geometric Patterned Titanium Steel And String Of Pearls Necklace With Hammered And Polished Design
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |























