
Wholesale Women's Geometric Plain Titanium Steel Electroplated Rose Gold Tail Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $0.46
-65%$0.46
$0.16More Images






Wholesale Women's Geometric Plain Titanium Steel Electroplated Rose Gold Tail Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























