
Wholesale Women's Geometric Retro Versatile Titanium Steel And Stainless Steel 18K Gold Plated Round Pendant Necklace
Wholesale Women's Geometric Retro Versatile Titanium Steel And Stainless Steel 18K Gold Plated Round Pendant Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images






Wholesale Women's Geometric Retro Versatile Titanium Steel And Stainless Steel 18K Gold Plated Round Pendant Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























