
Wholesale Women's Geometric Square Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Original: $5.48
-65%$5.48
$1.92More Images





Wholesale Women's Geometric Square Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |





















