
Wholesale Women's Geometric Sshaped Light Luxury Stainless Steel Electroplated Ferris Wheel Ring
Wholesale Women's Geometric Sshaped Light Luxury Stainless Steel Electroplated Ferris Wheel Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images






Wholesale Women's Geometric Sshaped Light Luxury Stainless Steel Electroplated Ferris Wheel Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















