
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Sun Face Pendant Necklace With O Word Chain Light Luxury Style
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Sun Face Pendant Necklace With O Word Chain Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Sun Face Pendant Necklace With O Word Chain Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |























