
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Original: $5.25
-65%$5.25
$1.84More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |





















