
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Original: $5.94
-65%$5.94
$2.08More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Earrings With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |





















