
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated 18K Gold Round And Five Pointed Star Necklace Pendant
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated 18K Gold Round And Five Pointed Star Necklace Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated 18K Gold Round And Five Pointed Star Necklace Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























