
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Cuban Chain Bracelet And Necklace Combination
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Cuban Chain Bracelet And Necklace Combination
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Original: $8.53
-65%$8.53
$2.99More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Cuban Chain Bracelet And Necklace Combination
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |























