
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace | Unique And Niche Necklace Designs |
| Weight | 50g |
Original: $6.57
-65%$6.57
$2.30More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace | Unique And Niche Necklace Designs |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace | Unique And Niche Necklace Designs |
| Weight | 50g |





















