
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Chain Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Chain Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Style Necklace Design | Light Luxury Niche Necklace |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace Accessories | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Weight | 50g |
Original: $4.62
-65%$4.62
$1.62More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Chain Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Style Necklace Design | Light Luxury Niche Necklace |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace Accessories | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Style Necklace Design | Light Luxury Niche Necklace |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace Accessories | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Weight | 50g |





















