
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings With Geometric Pattern And Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings With Geometric Pattern And Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Earrings With Geometric Pattern And Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |





















