
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Threelayer Ring Hand Jewelry Light Luxury Style
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Threelayer Ring Hand Jewelry Light Luxury Style
| Gender | Unique,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Unique |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $6.96
-65%$6.96
$2.44More Images




Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Threelayer Ring Hand Jewelry Light Luxury Style
| Gender | Unique,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Unique |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unique,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Unique |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























