
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings Light Luxury Highend Niche Design
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings Light Luxury Highend Niche Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings Light Luxury Highend Niche Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |





















