
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings Light Luxury Highend Style
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings Light Luxury Highend Style
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Original: $5.92
-65%$5.92
$2.07More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings Light Luxury Highend Style
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Women's Earrings | Sparkling Earrings |
| Weight | 50g |





















