🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Eggshaped Zircon Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 50g |
$5.92
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Eggshaped Zircon Earrings—
$5.92
More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Eggshaped Zircon Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 50g |





















