
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace With Copper Pendant
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images



Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace With Copper Pendant
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















