
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images








Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |





















