
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Rhinestone Bracelet
| Bracelet Girls | Women's High-End Bracelet |
|---|---|
| Bracelet Light Luxury Niche | Zircon Bracelet Flashes |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Electroplated Rhinestone Bracelet
| Bracelet Girls | Women's High-End Bracelet |
|---|---|
| Bracelet Light Luxury Niche | Zircon Bracelet Flashes |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bracelet Girls | Women's High-End Bracelet |
|---|---|
| Bracelet Light Luxury Niche | Zircon Bracelet Flashes |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenirs |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















