
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Insect Necklace With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Insect Necklace With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Insect Necklace With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |





















