
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Necklace | Niche Design Of Jewelry |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace Accessories | Women's High-End Jewelry |
| Weight | 50g |
Original: $5.04
-65%$5.04
$1.76More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Necklace | Niche Design Of Jewelry |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace Accessories | Women's High-End Jewelry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Necklace | Niche Design Of Jewelry |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace Accessories | Women's High-End Jewelry |
| Weight | 50g |





















