
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Design Of Jewelry | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace | Niche Style Necklace Design |
| Weight | 50g |
Original: $6.79
-65%$6.79
$2.38More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Design Of Jewelry | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace | Niche Style Necklace Design |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Design Of Jewelry | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's Necklace | Niche Style Necklace Design |
| Weight | 50g |





















