
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's High End Jewelry | Niche Jewelry Design |
| Weight | 50g |
Original: $6.90
-65%$6.90
$2.42More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's High End Jewelry | Niche Jewelry Design |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's High End Jewelry | Niche Jewelry Design |
| Weight | 50g |





















