
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Open Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace Accessories Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Open Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace Accessories Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.48
-65%$5.48
$1.92More Images













Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Open Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace Accessories Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 50g |





















