
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Simple Necklace | Women's Light Luxury High-End Necklace |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's High End Jewelry | Necklace Titanium Steel |
| Weight | 50g |
Original: $4.82
-65%$4.82
$1.69More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Simple Necklace | Women's Light Luxury High-End Necklace |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's High End Jewelry | Necklace Titanium Steel |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Simple Necklace | Women's Light Luxury High-End Necklace |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's High End Jewelry | Necklace Titanium Steel |
| Weight | 50g |





















