🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Light Luxury Niche Ring | Accessory Ring |
| Material | Stainless Steel |
| Minimalist Ring | Premium Ring |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
$1.99
Original: $5.69
-65%Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating—
$5.69
$1.99More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Light Luxury Niche Ring | Accessory Ring |
| Material | Stainless Steel |
| Minimalist Ring | Premium Ring |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Light Luxury Niche Ring | Accessory Ring |
| Material | Stainless Steel |
| Minimalist Ring | Premium Ring |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















