
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Luxury Ring | Ring 18K Gold |
| High End Titanium Steel Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| The Ring Does Not Fade | Stainless Steel Jewelry Set |
| Weight | 50g |
More Images








Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Luxury Ring | Ring 18K Gold |
| High End Titanium Steel Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| The Ring Does Not Fade | Stainless Steel Jewelry Set |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Luxury Ring | Ring 18K Gold |
| High End Titanium Steel Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| The Ring Does Not Fade | Stainless Steel Jewelry Set |
| Weight | 50g |





















