
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Ring Ring | Ring With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Vintage Ring | Fashion Ring |
| Women's Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Weight | 50g |
Original: $5.69
-65%$5.69
$1.99More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Ring Ring | Ring With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Vintage Ring | Fashion Ring |
| Women's Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Ring Ring | Ring With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Vintage Ring | Fashion Ring |
| Women's Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Weight | 50g |





















