
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Luxury Ring | Stacked Rings |
| Jewelry Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Titanium Steel Ring | Niche Exquisite Ring |
| Weight | 50g |
Original: $5.92
-65%$5.92
$2.07More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Luxury Ring | Stacked Rings |
| Jewelry Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Titanium Steel Ring | Niche Exquisite Ring |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| High End Luxury Ring | Stacked Rings |
| Jewelry Ring | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Geometry |
| Titanium Steel Ring | Niche Exquisite Ring |
| Weight | 50g |





















