
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Light Luxury Niche Jewelry
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Light Luxury Niche Jewelry
| Cold Wind Ring | Premium Ring |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Ring | Accessory Ring |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.48
-65%$5.48
$1.92More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Light Luxury Niche Jewelry
| Cold Wind Ring | Premium Ring |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Ring | Accessory Ring |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cold Wind Ring | Premium Ring |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Light Luxury Niche Ring | Accessory Ring |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















