
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Ring 18 K Gold | Personalized Ring |
| Shape | Geometric Shape |
| Stacking Rings | Simple Ring |
| Style | Western Style,Geometry |
| Taigang Ring | Gemstone Ring |
| Weight | 50g |
More Images






Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Vacuum Real Gold Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Ring 18 K Gold | Personalized Ring |
| Shape | Geometric Shape |
| Stacking Rings | Simple Ring |
| Style | Western Style,Geometry |
| Taigang Ring | Gemstone Ring |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Ring 18 K Gold | Personalized Ring |
| Shape | Geometric Shape |
| Stacking Rings | Simple Ring |
| Style | Western Style,Geometry |
| Taigang Ring | Gemstone Ring |
| Weight | 50g |





















