
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace Accessories
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images








Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 50g |





















