
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Earrings With Titanium Steel Ear Needles
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Earrings With Titanium Steel Ear Needles
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Earrings With Titanium Steel Ear Needles
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
|---|---|
| Earrings Cross Border | Elegant And High-End Earrings |
| Earrings Wholesale | Niche High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Women's Earrings | Diamond Earrings Sparkle |
| Weight | 50g |





















