
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Weight | 50g |
Original: $6.13
-65%$6.13
$2.15More Images





Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Weight | 50g |





















