
Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Hollow Cshaped Ferris Wheel Earrings
Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Hollow Cshaped Ferris Wheel Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images










Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Hollow Cshaped Ferris Wheel Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























