
Wholesale Women's Geometric Ushaped And Crescent Cshaped Stainless Steel Pearl Powder Dripping Oil Electroplated 18K Gold Earrings
Wholesale Women's Geometric Ushaped And Crescent Cshaped Stainless Steel Pearl Powder Dripping Oil Electroplated 18K Gold Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Pearl Powder Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images






Wholesale Women's Geometric Ushaped And Crescent Cshaped Stainless Steel Pearl Powder Dripping Oil Electroplated 18K Gold Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Pearl Powder Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Pearl Powder Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















