
Wholesale Women's Geometric Ushaped Dripping Oil Titanium Steel Copper Ochain Stacking Accessories
Wholesale Women's Geometric Ushaped Dripping Oil Titanium Steel Copper Ochain Stacking Accessories
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 10g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images













Wholesale Women's Geometric Ushaped Dripping Oil Titanium Steel Copper Ochain Stacking Accessories
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 10g |























