🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Geometric Vertical Stripe Vacuum Plated 316 Stainless Steel Ear Clips Earrings
Wholesale Women's Geometric Vertical Stripe Vacuum Plated 316 Stainless Steel Ear Clips Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Classic Style |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Select Color
From $4.80
Wholesale Women's Geometric Vertical Stripe Vacuum Plated 316 Stainless Steel Ear Clips Earrings—
$4.80
More Images






Wholesale Women's Geometric Vertical Stripe Vacuum Plated 316 Stainless Steel Ear Clips Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Classic Style |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Classic Style |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |

