
Wholesale Women's Geometric Zircon Earrings In Copper With Gold Plating And A Luxurious Style
Wholesale Women's Geometric Zircon Earrings In Copper With Gold Plating And A Luxurious Style
| 210 | 铜镀真金18K |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 轻奢风,几何 |
| 处理工艺 | 电镀 |
| 材质 | 铜 |
| 耳针材质 | 铜 |
| 造型 | 几何型 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Women's Geometric Zircon Earrings In Copper With Gold Plating And A Luxurious Style
| 210 | 铜镀真金18K |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 轻奢风,几何 |
| 处理工艺 | 电镀 |
| 材质 | 铜 |
| 耳针材质 | 铜 |
| 造型 | 几何型 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 210 | 铜镀真金18K |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Style | 轻奢风,几何 |
| 处理工艺 | 电镀 |
| 材质 | 铜 |
| 耳针材质 | 铜 |
| 造型 | 几何型 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 5g |























