
Wholesale Women's Gold Plated Copper Geometric Letter Studded Zircon Open Index Finger Ring
Wholesale Women's Gold Plated Copper Geometric Letter Studded Zircon Open Index Finger Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Women's Gold Plated Copper Geometric Letter Studded Zircon Open Index Finger Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























