
Wholesale Women's Gold Plated Copper Heart Shaped Clavicle Chain Necklace With Cross Inlay And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Gold Plated Copper Heart Shaped Clavicle Chain Necklace With Cross Inlay And Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images






Wholesale Women's Gold Plated Copper Heart Shaped Clavicle Chain Necklace With Cross Inlay And Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























