
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Flower Pendant Bamboo Chain Necklace Vintage Pastoral Style
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Flower Pendant Bamboo Chain Necklace Vintage Pastoral Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flower |
| Style | Pastoral Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images





Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Flower Pendant Bamboo Chain Necklace Vintage Pastoral Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flower |
| Style | Pastoral Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flower |
| Style | Pastoral Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |





















