
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Ushaped Elliptical Chain Necklace
| Chain Style | Elliptical Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Necklace | Fashion Chain Necklace |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images




Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Ushaped Elliptical Chain Necklace
| Chain Style | Elliptical Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Necklace | Fashion Chain Necklace |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Elliptical Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Necklace | Fashion Chain Necklace |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















