
Wholesale Women's Hand Jewelry Stainless Steel 18K Plated Geometric Flowershaped Square Small Round Zirconium Ring Light Luxury Style
Wholesale Women's Hand Jewelry Stainless Steel 18K Plated Geometric Flowershaped Square Small Round Zirconium Ring Light Luxury Style
| Gender | French,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | French |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images




Wholesale Women's Hand Jewelry Stainless Steel 18K Plated Geometric Flowershaped Square Small Round Zirconium Ring Light Luxury Style
| Gender | French,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | French |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | French,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | French |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |























