
Wholesale Women's Handmade Alloy Pearl Rhinestone Crystal Bridal Jewelry Set With Ball Chain Earrings Necklace
Wholesale Women's Handmade Alloy Pearl Rhinestone Crystal Bridal Jewelry Set With Ball Chain Earrings Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 29g |
Original: $11.22
-65%$11.22
$3.93More Images





Wholesale Women's Handmade Alloy Pearl Rhinestone Crystal Bridal Jewelry Set With Ball Chain Earrings Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 29g |























