🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Handmade Cloth Hair Ring With Floral Plaid Pattern In Pastoral Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Hair Ring |
| Material | Cloth,Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Select Color
Select Spec
From $0.27
Original: $0.78
-65%Wholesale Women's Handmade Cloth Hair Ring With Floral Plaid Pattern In Pastoral Style—
$0.78
$0.27More Images













Wholesale Women's Handmade Cloth Hair Ring With Floral Plaid Pattern In Pastoral Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Hair Ring |
| Material | Cloth,Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Hair Ring |
| Material | Cloth,Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |























