
Wholesale Women's Handmade Fabric Flower Exaggerated Large Long Tassel Earrings Sweet Style
Wholesale Women's Handmade Fabric Flower Exaggerated Large Long Tassel Earrings Sweet Style
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 52g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images










Wholesale Women's Handmade Fabric Flower Exaggerated Large Long Tassel Earrings Sweet Style
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 52g |























