
Wholesale Women's Handmade Highgrade Natural Stone Doublelayer Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern Titanium Steel Pendant And Electroplating Process
Wholesale Women's Handmade Highgrade Natural Stone Doublelayer Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern Titanium Steel Pendant And Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images





Wholesale Women's Handmade Highgrade Natural Stone Doublelayer Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern Titanium Steel Pendant And Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























